Mám svou knihu!

24.12.2018 15:13

Ano, zdá se to neuvěřitelné, ale rozhodl jsem se napsat si knihu o tom, jak jsem prošel všemi různými Minecraft PE servery a YouTubem až do fáze, kde se nacházím teď. Knihu jsem začal psát v květnu 2016 a později jsem nenápadně několikrát zmínil, že by v roce 2019 mohla vyjít. Nakonec se mi ji podařilo dokončit už v půlce prosince, ale své slovo jsem dodržel, a tak byla vydána až 1. 1. 2019.

Jak ses dostal k psaní knihy?

V květnu 2016, když jsem začínal psát, jsem vůbec původně neplánoval, že bych psal knihu. Rodiče mi zakázali počítač, právě skončil MineTox (první pořádný server, na kterém jsem něco naprogramoval) a já se nudil, tak jsem sepsal všechnu svou MCPE historii do té chvíle. Psaní MCPE historie se mi nakonec natolik zalíbilo, že jsem si každý týden do "deníku" napsal záznam o tom, kolik mám odběratelů na YouTube a co se právě děje z hlediska MCPE.

Když jsem potom v březnu 2018 skončil s MagicianGames, zjistil jsem, že už vlastně do toho deníku nemám o čem psát, takže jsem ho začal kompletovat do knižní podoby. Svým kamarádům a rodině jsem tedy sdělil, že píšu knihu a že mi to bude trvat přibližně rok.

Kde můžu knihu stáhnout?

Google Books
App Store

Proč jen v elektronické podobě?

Původně jsem plánoval, že bych knihu vydal i knižně, nakonec jsem ale došel k závěru, že počet čtenářů nebude příliš vysoký a nikomu se nebude chtít za knihu platit a právě proto jsem se rozhodl, že kniha vyjde pouze elektronicky.

O mně

Jsem programátor webů, mobilních aplikací a YouTuber

Kontakt

V případě zájmu pište na:
kvetinac97[zavinac]email[tecka]cz