Články

Po velmi dlouhých 3-měsíčních prázdninách skoro bez anti-covid opatření nastal čas pokračovat ve studiu na FIT ČVUT. Jaký byl třetí semestr? Dočtete se v tomto článku.

Po uplynutí jednoměsíčních prázdnin mezi 1. a 2. semestrem nastal čas nastoupit zpět na Fakultu informačních technologií ČVUT do Prahy. Jaký byl druhý semestr? Dočtete se v tomto článku.

Na Gymnáziu Josefa Božka v Českém Těšíně jsem studoval 8 let a když se blížil poslední rok, přišla otázka, kam na vysokou školu. Nakonec jsem si vybral Fakultu informačních technologií na Českém vysokém učení technickém v Praze. Jaký byl první semestr? Dočtete se v tomto článku.

Mám svou knihu!

24.12.2018 15:13

Ano, zdá se to neuvěřitelné, ale rozhodl jsem se napsat si knihu o tom, jak jsem prošel všemi různými Minecraft PE servery a YouTubem až do fáze, kde se nacházím teď. Knihu jsem začal psát v květnu 2016 a později jsem nenápadně několikrát zmínil, že by v roce 2019 mohla vyjít. Nakonec se mi ji podařilo dokončit už v půlce prosince, ale své slovo jsem dodržel, a tak byla vydána až 1. 1. 2019.

O mně

Jsem programátor webů, mobilních aplikací a YouTuber

Kontakt

V případě zájmu pište na:
kvetinac97[zavinac]email[tecka]cz